admin@baykitapci.com her türlü öneri soru , görüş ve ihtarlarınız için ulaşabilirsiniz

 

– Sitemizde yer alan tüm  paylaşımlar çeşitli paylaşım sitelerinden alınma olup hiçbir dosya sunucularımız da barındırılmamaktadır.

– Baykitapci.com’da hiç bir kitabın indirme linki bulunmaz sitemizde kitapların pdf hali yoktur.Hiç bir kitabın indirilmesine,saklanmasına izin vermez.

– Başlıklara yapılan yorum ve cevaplardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

– Dosyalar tanıtım maksatlı olduğundan yapımcı firma/telif sahibi’nin bize ulaşması halinde kaldırılabilir Bu kuralı ihlal edenler sitemizden faydalanamazlar. Kullanmalarından kaynaklı tüm sorunlardan ve kanun ihlallerinden baykitapci.com sorumlu tutulamaz

– Lütfen bu materyallerin orjinallerini lisanslı hallerini satın alınız.

– Telif hakkına konu olan eserlerin illegal bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının hiçe sayıldığını düşünen kişiler veya meslek birlikleri, yonetim@pclandy.com adresinden bizlere ulaşabilirler.

– Sitemizdeki kitaplar herhangi kişi veya kuruluşa zarar verme amacı ile yayınlanmaz.Amaç sadece kitap hakkında bilgi edinmek ve beğenilme halinde orjinalinin alınması içindir.

– Dosyalar tanıtım amaçlı olduğundan hak sahibi kişi veya şirketin bize mail atması halinde, isteği üzerine tüm dosyaları kaldırılır. 5846 sayılı kanunun 25. maddesinin ek 4. maddesine göre hakkı ihlal edilen kişi üç gün (3) içinde ihlalin durdurulmasını istemek zorundadır. İsteği yerine getirilmediği takdirde savcılığa başvurabilir. Ancak hiçbir hak sahibi kişinin isteği olumsuz sonuçlanmamaktadır.

– Kitapların hiçbirisi orjinallerinin  yerini tutmayacağı için kitabı beğenmeniz halinde lütfen satın alınız.

– Materyali indirdikten sonra sadece 24 saat kullanabilirsiniz.

– Ayrıca baykitapci.com 5651 sayılı yasada açıkça belirtilen yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. Yasaya göre baykitapci.com site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etmek gibi bir görev ve sorumluluğu yoktur. Bu sebepten dolayı baykitapci.com Yönetimi uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir şekilde paylaşıldığını ve haklarının gasp edildiğini düşünen hak sahipleri, meslek birlikleri ya da yapımcılar admin@baykitapci.com mail adresinden iletişime geçebilirler (Telif hakki belgesi ile beraber). Şikayetiniz baykitapci.com Yönetimi tarafından değerlendirilecek ve haklı bulunmanız durumunda şikayete konu olan içerikler sitemizden kaldırılacaktır.

baykitapci.com sitesini kullanan üyelerimiz ve ziyaretçilerimiz tüm site kurallarını kabul etmiş sayılır.